Svetainė už 100 eurų

Svetainė už 100 eurų

Svetainė už 100 eurų – tai galimybė pasirinkti svetainę su minimaliu funkcionalumu. Kaina priklauso nuo individualių poreikių. Ji taip pat gali kisti kūrimo eigoje. Yra galimybė pridėti funkcionalumų, kurie nėra nurodyti žemiau pateiktuose pasirinkimuose.

Internetinės svetainės kūrimas prasideda nuo idėjos. Viskas priklauso nuo to, koks yra svetainės tikslas. Tai gali būti reprezentacinė svetainė, elektroninė parduotuvė, portalas ar pan.

Dėl tikslesnių paskaičiavimų, susisiekite užpildydami žemiau pateiktą formą:

Svetainė už 100 eurų
Naujas domenas *
Patvirtinimas *

 

 

 

 

Gavę Jūsų užklausą, susisieksime su jumis aptari smulkesnių detalių. Kartais tenka įvertinti daug papildomų, faktorių aptarti papildomas funkcijas, papildomas galimybes ir pan.

 

Kaip skaityti šią lentelę.

 

Turinio valdymo sistema – tai sistema, o tiksliau programa, kurioje ir sukasi visa svetainė (angl. content management system). Tai tarsi platforma, ant kurios yra lipdomas visas turinys, visa svetainė.

Responsive dizainas – tai technologija, suteikianti galimybę tinkamai ir gražiai atvaizduoti svetainę ant įvairių įrenginių, t.y. ant įvairaus dydžio ekranų.

Bootstrap – tai vienas iš karkasų (angl. framework), kuris palengvina svetainės kūrimą. Karkasas jau turi paruoštą rinkinį įvairių klasių, kurias tiesiog imi ir naudoji. Tai tiesiog vairių šablonų rinkinys, kuris apima tiek grafiką, tiek CSS žymenis, tiek HTML.

Domenas – tai unikalus svetainės vardas, turintis savo „galūnę”, pvz. .com, .lt .eu ar pan. Paprastai galūnė nusako svetainės paskirtį, pvz. .lt galūnė nurodo, kad svetainė yra lietuvių kalba, galūnę .com dažniausiai renkasi įmonės, o .eu – Europos Sąjunga.

Hostingas – tai vieta, kur talpinama svetainė. Paprastai tai nutolęs kompiuteris, turintis fizinį kietąjį diską bei IP adresą, į kurį vėliau yra kreipiamasi siekiant atvaizduoti svetainę.

 

Rinktis pigią svetainę.